Ceramika Hadykówka - Błękitni Komorów

W 18. kolejce spotkań Błękitni zmierzą się w derbowym meczu z drużyną Ceramiki Hadykówka. Mecze obu zespołów od zawsze wzbudzają i dostarczają sporo emocji ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo miejscowości oraz chęć pokazania wyższości nad rywalami zza miedzy.

Ceramika w obecnym sezonie spisuje się średnio przez co zajmuje 10. miejsce w tabeli.Na wiosnę drużyna z Hadykówki wygrała dwa z czterech spotkań - 3:1 z Łęgiem Kopcie oraz w ubiegłą niedzielę w takim samym stosunku bramkowym z LZS-em Cygany. W dwóch pozostałych spotkaniach musiała uznać wyższość OKS-u Wielowieś (3:1) oraz Juniora Zakrzów (0:2).

W poprzednich siedmiu meczach bezpośrednich Błękitnych i Ceramiki, aż w pięciu zwyciężali piłkarze rywala. Bilans bramkowy w tych pojedynkach wynosi 22:10 na korzyść Hadykówki.

Sędziami spotkania będą Panowie: Cichoń (główny), Smykla oraz S. Lasota. Pierwszy gwizdek o 16:00 na boisku w Hadykówce.

Zapraszamy na mecz!