Derby dla nas!

Po trwającej ponad 2 lata niemocy, w końcu w derbowym pojedynku pokonaliśmy drużynę LZS' u Krzątka.

Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 4:2, a bramki zdobyli:

2x Damian Szypuła, Kamil Szypuła, Mariusz Rozmus

Spotkanie przez padający wcześniej deszcz, rozgrywane było w bardzo ciężkich warunkach.

Dzięki zwycięstwu awansowaliśmy na 4 miejsce w tabeli, ustępując tylko trzem drużynom - niepokonanym jeszcze Knapom i spawdkowiczowi z klasy A  - LZS Żabno, oraz drużynie z Żupawy, z którą tydzień temu przegraliśmy 3:1.

Przed nami teraz ciężkie mecze z tarnobrzeskimi drużynami, zagramy odpowiedni z Wspólnotą Serbinów (wyjazd), Iskrą Sobów (dom), Juniorem Zakrzów (w) i Koniczynką Ocice (d), więc nie ma co popadać w przesadzony optymizm, tylko skupić się na najbliższych spotkaniach, bo to głównie od nich zależeć będzie pozycja na koniec rundy.