Dziś z Wolą Baranowską

Dziś o 13.00 rozpoczynamy mecz z drużyną KS Wola Baranowska, która w tabeli naszej grupy znajduje się jedną pozycję za nami.

Jest to więc mecz z gatunku tych, które powinniśmy wygrać. Tym bardziej, że mamy do wyrównania rachunki z jesieni, gdzie przegraliśmy w mocno niesportowych warunkach. Dlatego też szkoda, że do spotkania przystąpimy w niepełnym składzie. Nie wystąpi dziś nasz bramkarz Mateusz Cierczek, któremu występ uniemożliwiły obowiązki zawodowe oraz trener Arkadiusz Tereszkiewicz, zmagający się z kontuzją. Niepewny jest także występ Robert Babuli.

Jednakże pozostali zwodnicy powinni stanąć na wysokości zadania i powalczymy o 3 punkty. Miejmy nadzieję, że zagramy na nie gorszym poziomie niż tydzień temu, gdy pokonaliśmy Łęg Kopcie 6-3.

Powodzenia!