Komunikat

W dniu dzisiejszym została złożona moja rezygnacja z funkcji Prezesa Zarządu Klubu UKS Błękitni Komorów. Jednocześnie zwołuję na mocy postanowień Statutu Klubu Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie na dzień 02.04.2016 (godzina do ustalenia), celem wybrania nowych władz klubowych.

Jako uzasadnienie podam, że nie uśmiecha mi się wykładać swoich prywatnych pieniędzy na potrzeby klubowe oraz angażować swojego czasu, którego wskutek obowiązków zawodowych i tak mam bardzo mało, a następnie spotykać się z wiecznymi pretensjami czy to jako działacz, czy to jako zawodnik. Przy czym brak czasu jest czynnikiem dominującym.

Życzę oczywiście sukcesów zarówno w nadchodzącej rundzie wiosennej, jak i w kolejnych sezonach!

P.S. Z 1% podatku za lata 2013-2014 zebraliśmy łącznie 333,60 zł( raport zostanie przekazany nowym władzom), informuję więc w kontekście zainteresowania tą sprawą.Nawiasem mówiąc trochę śmiesznie to wygląda, przy 1.5- 2 tyś zł (a w 2011 r.- 7 tyś.), które co roku musiałem dokładać z własnych pieniędzy, by domknąć nasz budżet.