LZS Cygany - Błękitni Komorów

Już jutro Błękitni rozegrają swój drugi mecz rundy wiosennej. Po ubiegłotygodniowym bezbramkowym remisie na własnym boisku z Płomieniem Chmielów, podopieczni trenera Tereszkiewicza rozegrają wyjazdowy mecz w Cyganach z miejscowym LZS-em.

Zespół z Cyganów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie jednym punktem na koncie, który zdobyli tydzień temu remisując 2 - 2 na własnym boisku z LKS-em Tarnowska Wola. W czternastu dotychczasowych spotkaniach LZS Cygany zdobył 6 bramek i stracił aż 71 co oznacza, że bramkarz tego zespołu wyciąga piłkę z siatki średnio 5 razy na mecz.

Bilans ostatnich czterech spotkań wypada korzystnie dla naszych zawodników, którzy wygrali w dwóch spotkaniach - w jednym okazałe 10 - 1. Raz padł remis, a raz górą byli rywale.

Podobnie jak tydzień temu Podokręg oddelegował na mecz tylko dwóch sędziów - pana Witrykusa oraz pana Szlęka. Początek meczu w niedzielę (19.04) o 15:00 na boisku w Cyganach.

LZS CYGANY - BŁĘKITNI KOMORÓW
19 kwietnia, niedziela, godzina 15:00