Puchar wójta 2015 - wyniki

W rozgrywanym w niedziele turnieju o puchar wójta gminy Majdan Królewski, nasza drużyna po raz trzeci z rzędu zajęła 4 miejsce.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn z gminy. Drużyny zostały podzielona na dwie grupy, po cztery w każdej. Grupa "A" rozgrywała swoje mecze na boisku bocznym, znalazły się w niej takie drużyny jak: Huta Komorowska. Brzostowa Góra, Majdan Królewski juniorzy, oraz Majdan Królewski seniorzy, w grupie "B" spotkały się: Komorów, Klatki, Krzątka, Wola Rusinowska. Mecze rozgrywane były w systemie 2x 15minut równolegle na dwóch boiskach.

Pierwszy mecz z Wolą Rusinowską rozpoczął się minutą ciszy na cześć tragicznie zmarłego w sobotni wieczór mieszkańca Komorowa i sympatyka drużyny - śp. Konrada Cudo.

Wyniki niedzielnych meczów:

GRUPA A:

Huta Komorowska - Korona juniorzy 0:0

Korona seniorzy - Brzostowa Góra 2:0

Korona seniorzy - Huta Komorowska 2:1

Korona juniorzy - Brzostowa Góra 4:0

Korona juniorzy - Korona seniorzy 2;0

Huta Komorowska - Brzostowa Góra 1;0

GRUPA B

Krzątka - Klatki 0:0

Komorów - Wola Rusinowska 1:0 (bramka Patryk Halat)

Krzątka - Wola Rusniowska 1:0

Klatki - Komorów 2:1 (Witold Wrona)

Klatki - Wola Rusinowska 1:0

Krzątka - Komorów 1:2 (Dawid Bomba, Hubert Rębisz)

MECZ O III MIEJSCE:

Komorów - Korona (seniorzy)

FINAŁ:

"Pogoń" Klatki - Korona (juniorzy)

1:1 (karne 4:2 dla Klatek)

=======================================================================================

Od tego tygodnia startujemy z treningami.

WTOREK I CZWARTEK GODZINA 18:00

W niedzielę 19 lipca pierwszy sparing z Kopciami, godzina do ustalenia, prawdopodobnie będzie to godzina 18:00