WSZYSCY NA ZEBRANIE! OBECNOSC OBOWIAZKOWA

Dnia 21.09.2014r tj niedziela (jutro) o godzinie 15:00 w Domu strazaka w Komorowie odbędzie się ZEBRANIE WIEJSKIE-wszystkich pilkarzy, działaczy i sympatyków klubu  zachęcamy do czynnego udziału oraz przekazywaniu tej informacji dalej, między sobą. Zostaną poruszone ważne kwestie w tym także te dotyczące klubu.

Mówiąc prosto chodzi tutaj o sporą sumę pieniędzy, która z funduszu europejskiego może zasilić klubowe konto,  aby jednak tak się stało musimy przegłosować inne projekty, dlteago KAŻDY GLOS MA TUTAJ OGROMNE ZNACZENIE

Każdego obecnego prosimy o zabranie ze sobą dowodu, lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Głosować mogą tylko osoby zameldowane w Komorowie.

BARDZO PROSIMY O ROZPOWSZECHNIANIU INFORMACJI O ZEBRANIU MIĘDZY SOBĄ TAK ŻEBY POJAWIŁA SIĘ DUŻA ILOŚĆ OSÓB.