Żupawa kolejnym rywalem

26 kwietnia w niedzielne popołudnie, na boisku przy stacji BP, Błękitni rozegrają trzecie spotkanie o mistrzostwo klasy B sezonu 2014/15. Rywalem w III kolejce będzie drużyna KS Żupawa.

Niedzielny rywal i jego forma to jedna z niespodzianek tego sezonu, zajmują oni dość wysoką szóstą pozycję. W pierwszym meczu na nowo wybudowanym stadionie przegraliśmy 3:1 po honorowej bramce zdobytej przez Damiana Szypułę, był to przełomowy moment dla zawodników Żupawy, ponieważ do spotkania z nami nie wygrali oni żadnego z rozegranych wcześniej 10 meczy. W dotychczasowych 2 meczach rundy wiosennej, KS Żupawa zdobył 3 punkty rozbijając ekipę z Chmielowa 6:0 i przegrywając 3:0 z liderem z Żabna.

Historia bezpośrednich spotkań
Lp. Gospodarze Goście Wynik Data Liga
1 KS Żupawa Błękitni  3 : 1 2014-08-17 Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2 Błękitni  KS Żupawa 0 : 2 2013-06-16 Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
3 KS Żupawa Błękitni  1 : 0 2012-11-04 Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Podokręg Stalowa Wola wyznaczył do poprowadzenia niedzielnego meczu Pana A. Mazur, na liniach pomagać mu będą Panowie Łój i Rolek.

Od meczu z Żupawą, wszystkie pozostałe mecze na stadionie w Komorowie rozgrywane będą o godzinie 13:00.

Zbiórka o godzinie 12:15

Nie zapominamy o dokumentach.