Ostatni mecz rundy prawie w samo południe

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2014/2015 Stalowowolskiej B-Klasy grupy I, przyjdzie nam się zmierzyć z LZS Tarnowską Wolą.

Nasze drużyny spotkały się już w tej rundzie podczas przedsezonowego sparingu. Wówczas padł wynik 6:3 dla drużyny z Tarnowskiej Woli, lecz należy pamiętać, że sparing sparingiem, a mecz meczem.

Nasz przeciwnik w dwunastu meczach odniósł 2 wygrane, 2 remisy i 82 porażek. Zajmuje 11 miejsce z 8 punktowym dorobkiem. Możemy się spodziewać emocjonującego i wyrównanego meczu sąsiadów z tabeli!

Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Nowej Dębie w związku z zniszczeniem murawy na boisku w Tarnowskiej Woli (przyczyny naturalne)

Wyjazd dla piłkarzy spod przystanku w Komorowie o godz. 12 00

Mecz rozpocznie się o godz. 13 00

Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców oraz sympatyków klubu! Po meczu planowane jest ognisko na zakończenie rundy.