Zapowiedź meczu, oraz krótki opis okresu przygotowawczego

Po trwającej 161 dni zimowej przerwie pomiędzy rundami jesienną a zimową, pora wznowić rozgrywki najlepszej ligi na świecie - piłkarskiej "Serie B".

10 kwietnia o godzinie 15:00 na boiska wybiegną wszystkie drużyny naszej ligi aby rozegrać swoje pierwsze mecze. Największą uwagę oczywiście skupiać będziemy na derbach gminy Majdan Królewski, gdzie na wyjeździe podejmować będziemy drużynę LZS Krzątka. W rundzie jesiennej ulegliśmy w stosunku bramek 1:5, jednak patrząc na to jak przepracowaliśmy okres przygotowawczy, oraz jak prezentowała się drużyna w większości sparingów cel na ten mecz jest o wiele większy niż tylko uniknięcie porażki.

Jesienią błękitne barwy przywdziewało 27 zawodników, a tylko trzech z nich wystąpiło we wszystkich spotkaniach rundy. Sporym problemem Błękitnych była również obsada bramkarza. Dopiero powrót etatowego golkipera, jakim był Mateusz Cierczek pozwolił Błękitnym złapać kontakt z innymi drużynami. W obecnej sytuacji wiosną planem zespołu wydaje się być ustabilizowanie, co powinno przełożyć się na dużo lepszy wynik punktowy niż ten wywalczony jesienią.

Wyjazd na mecz o godzinie 14:00 z przystanku z Komorowa.

Przypomnijmy, że w trwającej zimowej przerwie rozegraliśmy 5 sparingów:

28.02: Tarnowska Wola, wynik 2:0 dla nas

6.03:   Kolejarz Knapy porażka 6:3

13.03: Łęg Kopcie wygrana 3:2

20.03: Juniorzy starsi Nowa Dęba przegrana 4:3

2:04:  Junior Zakrzów przegrana 4:3

Jednak najważniejszą rzeczą, która się odbyła, były wybory nowego zarządu, w którego skład weszli
- Artur Sudoł (wiceprezes),
- Tadeusz Gul (skarbnik),
- Lesław Marut,
- Dawid Bomba,
- Kamil Rzeszutek,
- Gil Mateusz (prezes).

Zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz, oraz do dopingowania naszego zespołu.