3 punkty w dwóch meczach

15.08.2014, UKS Błękitni - LZS Cygany

O tym meczu nie ma co dużo pisać, Cygany podobnie jak i Chmielów dla wszystkich pozostałych drużyn powinny być dostarczycielami punktów, tak było i tym razem..

Goście wyszli na boisku w dziewiątkę i przez 90 minut spotkania nie stworzyli sobie żadnej sytuacji pod naszą bramką.

Bramki w tym meczu odpowiednio zdobywali:

Andrzej Daniek, Mateusz Gil, Dawid Bomba, Patryk Halat

======================================================================

17.08.2014, "KS" Żupawa - Błękitni Komorów

Po dwóch wygranych poznaliśmy smak porażki. Żupawa natomiast po 10 meczach bez zwycięstwa teraz radzi sobie coraz lepiej i odniosła drugie z rzędu zwycięstwo.

Mecz od początku był bardzo wyrównany, obie drużyny prezentowały podobny poziom gry.

W 11 minucie meczu KS wykonywał rzut wolny. Interweniujący Tadeusz Gul nie zdążył do piłki wrzuconej w pole karne, próbujący ją wybić Dawid Bomba odbił ją tak niefortunnie, że ta wpadła do naszej pustej już bramki.

52 minuta: gol strzelony bezpośrednio z rzutu wolnego który wykonywany był z boku boiska na wysokości "piątki"

56 minuta: dośrodkowanie z rożnego w pole karne, tam błąd naszej obrony, która nie dopilnowała jednego z zawodników, bramkarz po strzale z główki był w tej sytuacji bez szans.

Jedyna bramka dla naszego zespołu padła w 71 minucie, prostopadłe podanie od świetnie dysponowanego dzisiaj Mateusza Gila otrzymał Damian Szypuła i w sytuacji sam na sam płaskim strzałem po długim słupku pokonał stojącego między słupkami bramkarza KS"u Łukasza Dula.