2 mecze na weekendzie

Stalowowolska "Serie B" nie zwalnia tempa, dlatego w najbliższy weekend rozegramy 2 mecze odpowiednio II i III kolejki.

Pierwszy mecz zagramy już jutro, na w własnym boisku podejmować będziemy drużynę LZS Cygany, która sezon rozpoczęła od porażki u siebie z Tarnowską Wolą. Z 10 meczy dotychczas rozegranych pomiędzy zespołami, 4 zwycięstwa odniósł jutrzejszy przeciwnik, padł jeden remis, a 5 razy górą była nasza drużyna.

Sędzią głównym będzie Pan G. Wilk, na liniach pomogą mu Panowie Mazgaj i S. Lasota.

Początek meczu o godzinie 16:00,

ZBIÓRKA O GODZINIE 15:05, zabieramy dokumenty..

========================================================================================

W Niedzielę 17 sierpnia udamy się do oddalonej o 30km  Żupawy na mecz z tamtejszym  "Piastem".

Klub z Żupawy dołączył do naszej grupy w tym sezonie, poprzednio występował w klasie B Stalowa Wola grupa II.

Niedzielny mecz będzie trzecim starciem obydwu zespołów, w dwóch dotychczas spotkaniach doznaliśmy dwóch porażek

Sędzią głównym będzie Pan S. Lasota,na liniach pomogą mu Mazgaj, Lasota J

WYJAZD Z PRZYSTANKU O GODZINIE 15:00