Płomień Chmielów na inaugurację rundy

W niedzielę o 15:00 Błękitni zmierzą się na własnym boisku z Płomieniem Chmielów. Będzie to inauguracyjny mecz rundy wiosennej sezonu 2014/2015.

Zespół z Chmielowa zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z sześcioma punktami na koncie. W rundzie jesiennej udało im się wygrać jedynie z Lasowiakiem Wola Baranowska oraz LZS-em Cygany, a więc z drużynami, z którymi bezpośrednio sąsiadują w tabeli. W pozostałych 11. spotkaniach ponosili porażki - najwyższą z nich w Żabnie gdzie przegrali 6 - 0 z obecnym liderem.

W okresie przygotowawczym Płomień Chmielów rozegrał sześć sparingów, z których wygrał tylko jeden - z LZS-em Cygany. W pozostałych górą byli rywale, a bilans bramek zespołu z Chmielowa to 7 bramek strzelonych i aż 36 straconych.

LZS Cygany 1 - 2 Płomień Chmielów
Płomień Chmielów 0 - 6 WKS Zabrnie
Płomień Chmielów 2 - 3 LZS Krzątka
Kolejarz Knapy 8 - 1 Płomień Chmielów
Stal Nowa Dęba (juniorzy) 7 - 1 Płomień Chmielów
LZS Krzątka 11 - 1 Płomień Chmielów

Bilans ostatnich spotkań Błękitnych z Płomieniem wypada bardzo korzystnie na korzyść naszych zawodników. W czterech ostatnich meczach 3 razy górą byli podopieczni trenera Arkadiusza Tereszkiewicza, a jeden raz padł remis.

Podokręg Stalowa Wola wyznaczył na jutrzejsze spotkanie tylko dwóch sędziów - pana Bogacza oraz pana Siudaka. Drugim sędzią liniowym będzie osoba wyznaczona przez obie drużyny. Początek meczu o 15:00 na boisku w Komorowie. Zapraszamy!

BŁĘKITNI KOMORÓW - PŁOMIEŃ CHMIELÓW
12 kwietnia, niedziela, godzina 15:00