"Ugasić Płomień"

"Ugasić  Płomień"

W meczu inauguracyjnym sezon 2014/15 podejmować będziemy na wyjeździe drużynę z Chmielowa.

Wydawać by się mogło, ze lepszego przeciwnika na otwarcie nie można było sobie wymarzyć. "Płomień", to ostatnia drużyna według tabeli z poprzedniego sezonu.

Błękitni zostali bardzo solidnie przygotowani do rozgrywek przez trenera Arkadiusza Tereszkiewicza, dlatego celem będzie poprawienie 8 miejsca z poprzedniego sezonu. W porównaniu do poprzedniej rundy ze składu ubyli: Mateusz Czachor  Michał Kwiatkowski (obaj Ceramika Hadykówka).

Jedynym naszym nabytkiem będzie pochodzący z Pilzna, 27-letni bramkarz- Mateusz Cierczek. Jego poprzedni klub to KS Machowa (B klasa, podokręg Dębica). Mateusz zadebiutował już w barwach "Błękitnych" w zremisowanym 0:0 sparingu z Kopciami. Życzymy powodzenia między słupkami!

Do sezonu niestety nie przystąpi nasza drużyna juniorska, która nie została zgłoszona do rozgrywek, powodem jest brak ludzi chętnych do gry.

Wyjazd z komorowskiego przystanku o godzinie 15:00

Zbiórka pod bankiem PKO w Nowej Dębie o godzinie 15:10