Zwycięstwo na start

W meczu otwierającym sezon 2014/15 nasza drużyna wysoko wygrała z zespołem gospodarzy - "Płomieniem" Chmielów.

Mecz od początku układał się dobrze dla naszej drużyny, cały czas stwarzaliśmy sobie akcje, zdobycie bramki było więc kwestią czasu.

Pierwszą bramkę w nowym sezonie zdobył Robert Babula, z jego dośrodkowaniem z prawej strony boiska nie poradził sobie niedoświadczony bramkarz Chmielowa.

Na kolejną bramkę nie musieliśmy długo czekać, Mateusz Zięba z odległości około 25m, bezpośrednio z rzutu wolnego kopnął futbolówke tak, że bramkarz nie miał żadnych szans interwencji.

Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Witold Wrona, który za niedługo będzie reprezentował barwy juniorów starszych Stali Nowa Dęba. Wykorzystał on świetne dośrodkowanie z prawej strony Mateusza Gila.

Po przerwie sytuacja na boisku wiele się nie zmieniła, przez większość czasu gry to nasza drużyna była przy piłce i stwarzała sobie kolejne sytuacje na zdobycie bramki. Jedną z nich ponownie wykorzystał Witek.

Skład zespołu (widoczny również po kliknięciu na wynik po prawej stronie):

M. Cierczek - M. Zięba (C), D. Bomba, A. Daniek, M. Gil - K. Szypuła(85' M.Gołąbek), R.Babula, A.Tereszkiewicz, P. Halat, R.Kamiński(60' D.Szypuła) - W.Wrona(70' D.Halat)

W najbliższym tygodniu trening odbędzie się normalnie w środę (godz 17:00 na BP), w piątek natomiast z okazji święta i dnia wolnego od pracy rozegramy mecz w ramach II kolejki, przeciwnikiem będzie zespół LZS Cygany.